Усі перераховані вами кошти будуть використані на допомогу підопічним "Запоруки". Наші адміністративні витрати сплачує постійний партнер фонду Associazione Soleterre ONLUS.  
 
Допомога грошима

Онлайн платіж

Ваше ім'я:
Вкажіть Ваш e-mail чи телефон:
Вкажіть суму пожертви у гривнях:

 

Банківський переказ

Рахунок для надходжень в гривні (UAH):

Райффайзен Банк Аваль
Р/р: 26005552959
Код ЄДРПОУ: 35911054
Одержувач: БФ "Запорука"
Код банку (МФО): 380805
Банк одержувача: "Райффайзен Банк Аваль" в м. Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва

 

Рахунок для надходжень в гривні (UAH):

ПАТ "Приват Банк"
Р/р: 26004052624251
Код ЄДРПОУ: 35911054
Одержувач: БФ "Запорука"
Код банку (МФО): 320649
Банк одержувача: ПАТ "Приват Банк"
Призначення платежу: благодійна пожертва

Допомога через УББ

Благодійний фонд «Запорука» є оператором допомоги Української біржі благодійності. Проекти фонду розміщенні на платформі за постійним посиланням: https://ubb.org.ua/uk/operator/61/

Важливо

УББ веде контроль цільового використання коштів. УББ не бере відсоток з пожертвувань і 100% зібраних коштів повністю йдуть на реалізацію проектів.

Стань волонтером
"Хочеш змінити світ – почни з себе!" Сократ

Благодійний фонд "Запорука" шукає помічників. Для того, щоб стати волонтером, не потрібен досвід чи спеціальна освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, кому у житті пощастило менше, ніж тобі. Заповніть анкету і ми знайдемо для Вас у фонді роботу по душі. Якщо є питання, телефонуйте: +38 (044) 501-66-19.

АНКЕТА ВОЛОНТЕРА

ПАМ'ЯТКА ВОЛОНТЕРА 

Розмiстити скриньку фонду

Ми прагнемо зробити шлях до допомоги легким та доступним для кожної людини. Комусь достатньо кілька кліків мишкою щоб допомогти, комусь користуватись системою онлайн-поповнень, електронними платежами чи онлайн-банкінгом незручно і складно. Тому ми шукаємо наших друзів, які підтримують і довіряють нам, які б встановили у своєму офісі, торгівельній чи іншій мережі, крамничці, житловому або бізнес комплексі скриньку для збору пожертв.

Постiйнi потреби

У Центрі для онкохворих дітей «Дача» проживають шість сімей, діти яких лікуються в Iнституті раку. Тут завжди будуть раді Вашій допомозі. Якщо Ви маєте бажання та можливість, ви можете передати продукти, іграшки та книги, матеріали для творчості, побутову хімію. У Iнституті раку, Клініці нейрохірургії дитячого віку та у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі ми допомагаємо сім’ям важкохворих дітей, надаючи їм безкоштовні послуги психолога, фізіотерапевта, вихователя. Щорічно ми купуємо високовартісне обладнання, щоденно забезпечуємо ліками та медичними витратними матеріалами сім’ї хворих дітей.

Благодiйна крамниця

Благодійна крамниця – це проект фонду, де кожен, хто забажає, може допомогти дітям. Усі речі, що викладені у благодійній крамниці, подаровані фонду і є благодійним внеском людей, які в такий спосіб допомагають дітям. Ви можете придбати річ, яка Вам сподобалась, у подарунок близьким і зробити подарунок зі змістом.

Правила прості: натискаєте на фото речі, переказуєте благодійний внесок на рахунок фонду, в замовленні вказуєте адресу та спосіб доставки.

Кияни можуть забрати подарунок у нас в Центрі для онкохворих дітей "Дача" за адресою: вул. Каменярів 68, або домовитися про доставку в будь-яке зручне для Вас місце. У інші міста подарунки з Благодійної крамниці надсилаються "Новою поштою". Доставка відбувається на зазначене Вами відділення "Нової пошти" за рахунок отримувача.